У середу, 29-го березня, у Львові знову прощаються із Захисниками.

В останню путь проводжають воїнів Петра Солотву та Михайла Чучмана. Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 год у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Героїв на Личаківському кладовищі, повідомили на сайті мерії.

Біографічні довідки Героїв

Завантажити фото

Петро Солотва (21.07.1992-24.03.2023). Уродженець села Скнилів Львівської області.

Навчався у Скнилівському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Здобував професійно-технічну освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Червоненське вище професійне училище».

Після завершення навчання протягом 2010-2012 років проходив військову службу у Військово-Морських Силах у Севастополі.

У 2014 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після повернення до цивільного життя працював у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів та боронив державу у складі тієї ж 24-ї бригади імені короля Данила.

У Петра Солотви залишилися батьки, дружина, двоє сестер та двоє братів.

Завантажити фото

Михайло Чучман (21.11.1971-25.03.2023). Уродженець села Підлисся Львівської області, згодом проживав у селі Черемошня.

Навчався у Білокамінському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів імені Маркіяна Шашкевича. Закінчив колишнє Професійно-технічне училище №56 міста Львова. Після завершення навчання проходив військову службу у лавах ракетних військ.

У мирний час обіймав посаду електрика на Державному підприємстві «Львівприлад», надалі працював на приватному підприємстві «Бекас-Буд».

У 2015 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, займав посаду головного сержанта батареї, а згодом – роти. Боровся із окупантами на східному напрямку.

У Михайла Чучмана залишилися дружина, дві доньки та онука.

ІА "Вголос": НОВИНИ