У Києві на території “Софії Київської” пластуни офіційно передали Вифлеємський Вогонь Миру до військових, громадських і волонтерських організацій.
Про це повідомив «Укрінформ».
«Це символічний вогник, який символізує братерство, допомогу іншим, передачу світла і добра. В останні роки він вже став символічним для українців, оскільки підтримки та взаємної допомоги потребує багато з нас. Відповідно, в цьому році він в черговий раз приїхав до нас з Відня», - сказала очільниця «Пласту» в Україні Ксенія Дремлюженко.
![](/uploads/media/79/52/7952a73fc5756e1eedd7e11a5cc8ed52_w960.jpg)
Зазначається, що далі Вифлеємський вогонь передаватимуть по всій Україні.
![](/uploads/media/3a/5a/3a5af28fd95e15e34a496e7733335yzb_w960.jpg)
Довідково: Вифлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму. Літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам.
ІА "Вголос": НОВИНИ