Величезна черепаха-логерхед напала на 64-річну росіянку із Єкатеринбургу Лідію Базарову, яка разом з дочкою відпочивала в Анталії.

Про це повідомляє New York Post.

Черепаха схопила туристку за стегно, коли та вирішила полежати на спині у воді. «Я не відразу зрозуміла, що сталося, але це було просто моторошно. Я почала битися руками, борсатися, тонути», — розповіла потім Базарова.

Після цього черепаха знову вкусила росіянку, але вже за руку. Тоді крики туристки почув рятівник: він допоміг їй відбитися від черепахи, завдяки чому жінці вдалося відплисти до берега. Згодом вона дізналася, що рятівник зламав руку під час цього «поєдинку».

Постраждалу відвезли до лікарні. Лікарі виявили на її тілі гематоми та сліди від укусів. За словами Базарової, вона пережила справжній жах і тепер не знає, чи ризикне знову плавати в морі. Зазначимо, що в Єкатеринбургу моря немає, а отже, немає і величезних черепах, можна займатися внутрішнім туризмом.

Нагадаємо, російські окупанти вночі завдали ударів по Нікополю на Дніпропетровщині – одна людина отримала поранення, пошкоджені 12 багатоповерхівок, школа та спорткомплекс.

ІА "Вголос": НОВИНИ