20 травня, у Винниках пройшов сімейний день. Місцеві та гості свята змогли відвідати майстер-класи та почастуватися українськими стравами.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський.
«Насамперед хочеться подякувати нашим воїнам завдяки наполегливій роботі яких ми можемо бачити щасливі дитячі посмішки. Ми звикли відкладати на потім сімейну прогулянку в парку, чи гру із дітьми», - зазначив Козловський.
![](/uploads/media/6f/42/6f42a845ddc18923423473b87bc16f3a_w640.jpg)
![](/uploads/media/f0/d6/f0d6389929cc04506389a29dcae1ec98_w640.jpg)
Винничани та гості свята навіть попри сигнали повітряної тривоги змогли потрапити на майстер-клас з приготування піци, художній майстер-клас та аукціон малюнків від студії «Грант». А також почастувати смачними українськими стравами.
![](/uploads/media/a5/fe/a5fed98071d8f085c22e673e453b2dc6_w640.jpg)
Ми звикли відкладати на потім сімейну прогулянку в парку, чи гру із дітьми. Війна відкрила нам інший світ, де не варто відкладати щось на завтра. Треба жити життя тут і зараз. Сьогодні на площі було багато діток, які змушені були втікати від війни, і нехай вони далеко від дому, але нам, дорослим, дуже хочеться зберегти для них дитинство і віру у добро, - додає Козловський.
![](/uploads/media/45/e5/45e583c7c275f9252bb27f1eb49a0ab9_w640.jpg)
Щира подяка громаді міста Винники за щоденне волонтерство, за організацію дійства. Нам спільно із БФ «Домівка Милосердя» Charitable Foundation «Home of Mercy» було дуже приємно вкотре долучитись. Це було по-сімейному гарно. Цінуймо кожну мить, - закликав Козловський.
ІА "Вголос": НОВИНИ