Завтра, 9 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Романом Кропивницьким, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Зранку о 09:30 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбудеться молитва і прощання з воїном.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

Роман Кропивницький (13.02.1982 – 01.04.2024) Львів’янин. 

Навчався у середній загальноосвітній школі №96 МЖК-1. Вищу освіту за спеціальністю «право» здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Впродовж 2004 – 2005 років проходив військову службу у військовій частині А3478 Збройних Сил України. Протягом 2007 – 2013 років працював експертом-криміналістом сектору досліджень холодної зброї, трасологічних, дактилоскопічних досліджень та досліджень вогнепальної зброї відділу криміналістичних досліджень у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при Управлінні Міністерства внутрішніх справ України на Львівській залізниці.

Капітан міліції. Нагороджений нагрудним знаком «За відзнаку в службі» ІІ ступеня. У 2019 році працював охоронником відділу безпеки у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Ашан Україна Гіпермаркет».

З початком повномасштабного російського вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав 65-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Запорізької області.

За словами близьких, Роман був розумним, цілеспрямованим, працьовитим, наполегливим, чесним, справедливим, сміливим та який завжди прийде на допомогу чи виручить у потрібну мить.

У Романа Кропивницького залишились дружина, батьки, сестра та племінниця.

Вічна пам'ять...

ІА "Вголос": НОВИНИ