Згідно з розпорядженням міського голови у Моршинській територіальній громаді оголошена жалоба за загиблими героями Малецьким Константином та Левицьким Ярославом до 03.02.2023 року.
Про це повідомляє Моршинська міська рада.
![](/uploads/media/81/2a/812a0871c56b36yz26a193e1b6216c01_w960.jpg)
Так, 25 січня 2023 року під Бахмутом Донецької області загинув моршинець, вихованець Моршинської школи-ліцею, випускник Львівського ліцею ім. Героїв Крут, воїн 3 - ї окремої штурмової бригади 2- го батальйону Костянтин Малецький 2003 року народження.
![](/uploads/media/da/5c/da5cf08d164b65fb2ee25283730d5234_w1280.jpg)
А 27 січня 2023 року, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Кузьмине Сєвєродонецького району Луганської області, загинув мешканець с. Довге Ярослав Левицький.
Читайте також у «Вголосі»: у Львові пояснили кому вручають повістки.
ІА "Вголос": НОВИНИ