Президент Володимир Зеленський вважає, що Конгрес США все ж виділить додаткову допомогу Україні, водночас наша держава погодилася б на кошти в кредит за відсутності інших варіантів.

Про це глава держави заявив в ефірі телемарафону.

"Що стосується американської допомоги, вона критична в будь-якому випадку. Я все ж таки вважаю, що ми зможемо отримати позитивне голосування Конгресу США.

На превеликий жаль, ми трішки заручники цієї ситуації. Питання війни Росії проти України стало на сьогодні внутрішньополітичним питанням Сполучених Штатів, хоча це безпека цього світу. І саме такий недорослий підхід я не розумію", - сказав Зеленський.

Водночас президент заявив, що Україна погодилася б отримати кошти від США в кредит.

«Один сенатор нещодавно був і каже: »Чи ти погодишся на кредитні гроші?«. »А які є варіанти?« Він каже: »Ну, якщо тобі скажуть, що гроші кредитні або ти не отримаєш«. Я кажу: »А для чого ці вибори, якщо немає ніякого вибору". Тому ми погодимося на будь-який варіант.

Більше того, якби сьогодні Україні запропонували дати в кредит сьогодні або безкоштовно все через рік, то ми б сказали: «Тільки сьогодні». Наш вибір один – вижити і перемогти", - зазначив президент.

ІА "Вголос": НОВИНИ