Спортсмени лише шести країн здобули золоті медалі на чемпіонаті світу серед чоловіків і жінок, що пройшов 8 - 10 листопада в корейському місті Чхонджу.

У непростій боротьбі українці взяли два чемпіонські титули, чим довели, що є лідерами в світовому самбо, інформує Національна федерація самбо України.

На планетарному форумі змагалися півтисячі учасників, які представляли 80 країн зі всіх континентів. «Золото» здобули Владислав Руднєв (до 74 кг, бойовой розділ) і Анастасія Сапсай (понад 80 кг).

Бронзові нагороди дісталися Наталії Смаль, Галині Ковальській, Разміку Тонояну і Петру Давиденку.

У командному заліку жіноча збірна і команда з бойового розділу посіли другі місця й були нагороджені «срібними» кубками.

Як відомо, 15 квітня 2018 у Празі завершився молодіжний чемпіонат Європи з самбо. Збірна України стала однією з найкращих на турнірі, завоювавши 30 медалей. З них – 9 золотих нагород, 6 срібних і 15 бронзових.