Про це повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян у Facebook.
Депутатка намагалась проїхати на територію України попри заборону СБУ на в'їзд до липня 2019 року.
«Близько 15 години На Закарпатті на кордоні з Угорщиною співробітники Держприкордонслужби виявили та не пропустили в Україну угорську політичну діячку, якій Служба безпеки України заборонила в'їзд до липня 2019 року.
Депутат Європарламенту від угорської радикальної партії «Йоббік» Морваі Крістіна (Morvai Krisztina) прибула в пункт пропуску «Лужанка». Під час паспортного контролю прикордонники виконали доручення СБУ відносно цієї особи.
За наявною інформацією вона у 2014 році відвідувала тимчасово непідконтрольні території окремих районів Донецької та Луганської областей і висловлювала підтримку самопроголошеним керівникам на цих територіях. Особі вручено рішення про відмову в перетині державного кордону, де вказані правові підстави по обмеженню у вправі в'їзду до України», – зазначив Олег Слободян.
ІА "Вголос": НОВИНИ