Світ не буде таким, яким був до цього вторгнення, усі зараз почнуть переосмислювати ті речі, які відбуваються. Роздумує та констатує основоположні істини український тікток-блогер.

«З цього вогню війни постає надзвичайне покоління, покоління, яке нарешті ствердить все українське в Україні, ствердить світло, ствердить правду, а також буде розбудовувати увесть світ за якимись іншими законами, які зараз вироджуються», - розпочав висловлювати свої думки відомий молодий тікток-блогер Данило Гайдамаха (Чорнобровий) в етері проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі НТА.

Данило говорить, що світ ясно, що не буде таким, яким був до цього вторгнення, усі зараз почнуть переосмислювати ті речі, які відбуваються і вважає, що Україна стане центром визвольних змагань маленьких народів, які також є поневоленими в цей момент.

«Ми також запускаємо цей імпульс не лише стверджуючи своє, ми своїм існуванням стерджуємо тих, хто є поруч з нами», - слушно зауважив Данило.

Блогер порівнює так звану російську федерацію з бензоколонкою, яка потребує сьогодні не просто продавати пальне, але й мати гарну вивіску і думати про те, що стоїть на її вітринах.

«Я чекаю 9 травня дивитися що вони найкраще вивезуть своє на вітрини, ці муляжі техніки, яка не буде застосована проти України, бо ми бачимо, що приходить на Україну і в якому екіпіруванні і як із цим справляється наша армія», - уточнює блогер.

Гайдамаха стверджує, що на це треба подивитися, щоби зрозуміти, що за такими законами у них працює все і «русская літєратура» і «магучій язик» і такі вони в усіх своїх сферах.

«А українці мають у своїй крові спроможність дивитися на зло, як на нікчемність. Я думаю, що ось тут зароджується ось це і буде заряджати собою увесь світ. Новий погляд. Нове прочитання зла», - вважає Данило Гайдамаха.

У розмові про сучасне покоління Данило також зауважив, що вже росте нове покоління, яке бачить своє майбутнє в Україні, не зважаючи на те, що зараз війна.

На питання про значення української мови сьогодні блогер Данило Гайдамаха чітко й однозначно відповів, пригадавши про білорусів, у яких забрали їхню мову

«Якби кожен мислив українською мовою, українськими категоріями, можливо б і сьогоднішньої війни не було», - наголосив блогер.

Гайдамаха не перекладає цю відповідальність на зросійщених українців, але, все ж таки, коли, як не зараз усі мають бути відповідальними. Дуже просить тих, які досі не говорять в Україні українською теж зрозуміти чому до них зараз агресують: «бо нам теж болить».

Читайте на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ