Україна здобула першу нагороду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходить у Будапешті. У другий день змагань медаль для України принесла 19-річна Марта Федіна в артистичному плаванні – харків'янка виграла «золото».

Федіна перемогла у фіналі технічної програми серед одиночок в артистичному плаванні, – повідомляє Суспільне.

У фінал пробились 15 спортсменок. Українка виступила блискуче і з суттєвим відривом стала чемпіонкою.

У фіналі судді оцінили виступ Федіної з найкращими оцінками за усіма трьома критеріями. Загальна оцінка програми, яку виконала Федіна, склала 91.8445 бали. Перевага над другим місцем склала майже три бали.