На чемпіонаті Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях, який відбувався у Торуні (Польща), перше, друге і четверте місця закріпилися за українками.

Золоту медаль отримала Ярослава Магучіх. З першої спроби вона подолала висоту 2 метри. За всіма відмітками загалом вона показаланайкращі результати за спробами. Тричі вона намагалася взяти висоту 2,07 метра, але жодна зі спроб не виявилася успішною.

Срібною призеркою Європи стала Ірина Геращенко. Вона взяла висоту 1,98 метра з першої спроби. Також вона зробила три спроби взяти висоту 2 метри, але безуспішно.

Третє місце посіла представниця Фінляндії Елла Юнніла. З першої спроби вона подолала позначку 1,96 метра, але їй не вдалося взяти висоту 1,98 м.

Четверте місце закріпилося за українкою Юлією Левченко, яка припинила змагання після трьох невдалих спроб взяти висоту 1,96 м.

Українки взяли перші місця на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях