У нідерландському місті Гаага у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» (Invictus Games) українська збірна здобула вже чотири золота. Всього українці вибороли 12 медалей: золотих – 4, срібних – 3, бронзових – 5.

Бронзу у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем українській команді приніс Іван Лепеха. Андрій Бадарак виборов дві медалі - бронзову медаль у запливі на 50 м брасом та золоту у плаванні на 50 м на спині.

Варто зазначити, що вже у перший день золотою медаллю рахунок відкрив Родіон Сітдіков у штовханні ядра. З результатом 9,46 м він став кращим у своїй категорії.

Ще дві медалі українці отримали у стрибках у довжину: Артем Лукашук з результатом 5,20 м став другим у своїй категорії, а Іван Герецун – стрибнув на 5.10 м і став третім.

Завершив результативний спортивний день Олексій Бобчинець, який у бігу на 1500 метрів здобув бронзову медаль з результатом 5:42,50.

Таким чином, перший день змагань приніс нашій збірній чотири медалі – золоту, срібну та дві бронзові. У другий день українська збірна виборола у командному змаганні зі стрільби з лука срібло: медалістами стали Дмитро Афанасьєв, Сергій Калитюк і Василь Стуженко.

У штовханні ядра маємо три медалі, у своїх категоріях наші герої здобули: Віктор Легкодух із результатом 7,32 - золото, Рустам Росул із результатом 5,86 – срібло, Сергій Прядка із результатом – 8,33 золото.

ІА "Вголос": НОВИНИ