Під Ізюмом на Харківщині українські воїни розгромили окупантів. Артилеристи 93 окремої механізованої бригади впродовж ночі знищили 5-7 танків, що готувалися до прориву української оборони.

Поменшало в окупаційної армії й особового складу. Про це повідомив волонтер Роман Донік, який виклав відео вражаючої роботи захисників України.

«Поки добрі люди спали та пили ранкову каву, артилерія 93 холодноярської бригади під Ізюмом навалювала окупантам. Обілєчувала так би мовити в секторі »автомобіль« на полє чудєс. За попередніми даними тільки за ніч та ранок уражено 5-7 танків противника, якими планували черговий »прорив«. Уточнюються втрати противника», - зазначив Донік.

Він закликав українців допомагати своїй армії «удобрювати» українські чорноземи ще ефективніше.

«І так, це все завдяки допомозі кожного з вас хто допомагають артилеристам »очами« та іншими потрібними речами. Хотіли прорватися, а вийшло тільки порватися. Так ми їх всіх і учерноземимо», - наголосив волонтер.

Як писав «Вголос», Польща заповнить прогалину, яка утворилась через передачу танків Україні, поставками танків з Південної Кореї.

ІА "Вголос": НОВИНИ