Український гімнаст, олімпійський чемпіон Олег Верняєв у перший день світового чемпіонату World Challenge Cup виграв золоту та срібну медалі.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет на своїй сторінці у Facebook.

На змаганнях World Challenge Cup в Угорщині Верняєв виграв «золото» за вправи на коні (оцінка 14,650) та «срібло» у вільних вправах (14,050), де він програв 0,65 бали чинному віце-чемпіону світу і Європи у цьому виді Артему Долгопяту з Ізраїлю.

Цей виступ став тріумфальним поверненням Верняєва після низки травм. Наприкінці 2017 року спортсмен оголосив, що змушений пропустити весь наступний сезон у зв'язку із травмами. На початку 2018 року він успішно переніс операцію на коліні та плечі. Нині він відновився та знову виступає у чемпіонатах світової першості.

World Challenge Cup – одна з двох серій Кубку світу зі спортивної гімнастики (разом із World Cup).

Як відомо, у січні Олегу Верняєву прооперували ногу та плече.