В тимчасово окупованій Новій Каховці Херсонської області пролунало кілька гучних вибухів, зруйновано квартири в багатоповерховому будинку.

Про це повідомив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, перший заступник голови облради Юрій Соболевський у коментарі Суспільному.

Як пише видання, гучні вибухи пролунали близько 15:20 у четвер. Місцеві жителі повідомили про стовп диму, який підіймався у районі гаражного кооперативу «Мотор», та про вибух по вулиці Дружби.

Як повідомив Суспільному міський голова Володимир Коваленко, за свідченням очевидців, на будинок упав уламок ракети.

Про постраждалих поки невідомо. Потужна вибухова хвиля вибила всі вікна в будинку на цій стороні та позбивала гілки з дерев довкола, але пожежі не було.

Знищені квартири в цьому будинку, з першого по четвертий поверхи — їх наче розрізало уламком. Зараз людей небагато, і жертв не має бути. Але про це буде відомо пізніше. 

Перший заступник голови облради Юрій Соболевський зазначив, що наразі всі обставини цієї події з'ясовують.

На жаль, там могли бути постраждалі. Не зрозуміло, що саме це було, тому що немає підтвердження від наших ЗСУ, що вони працювали в тому районі. По містах наші не працюють, по цивільних цілях", — сказав Соболевський.Нагадаємо, у металургійному комбінаті ім. Ілліча у Маріуполі прогримів потужний вибух, на міні підірвались цивільні, яких росіяни направили розчищати цехи, що були не розміновані.

ІА "Вголос": НОВИНИ