Сьогодні, 20 листопада, Благодійний фонд «Розвиток Громади», спільно з однойменною громадською організацією й «Ашан Рітейл Україна» офіційно відкрили постійно діючу «Шафу добра» для збору товарів у межах допомоги малозабезпеченим сім’ям Львова.

Про це повідомляється на сайті ГО «Розвиток Громади».

«Шафу добра» встановили у гіпермаркеті «АШАН Південний», що на вул. В. Великого, 58. Відтепер кожен небайдужий зможе придбати товари з переліку необхідних, оплатити їх на касі та покласти у «Шафу добра». Згодом, у міру наповнення необхідними товарами (один-два рази на тиждень), працівники благодійного фонду спільно з колективом "АШАН Південний" запросять малозабезпечені, потребуючі та багатодітні сім’ї Львова для передачі товарів, які зібрали небайдужі покупці.

Перелік товарів, які рекомендуємо класти у «Шафу добра»: консервація, крупи, макаронні вироби, чай, кава, спеції, олія, цукор, печиво та солодощі.

Благодійний фонд «Розвиток Громади» вже кілька років успішно допомагає більше ніж півсотні потребуючим сім’ям Львова речами першої необхідності. Ми переконані, що «шафа добра» встановлена у «АШАН Південний» не лише збільшить та урізноманітнить допомогу, але й дозволить привернути увагу громадськості до гострих соціальних проблем, зокрема, до сімей, які, на жаль, наразі перебувають у скрутному становищі.

ІА "Вголос": НОВИНИ