В Україні арештували корпоративні права і майно підприємств з виробництва паперу і картону на понад 1 млрд грн, власником яких є колишній депутат держдуми рф.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України (БЕБ). 

«Співробітники Бюро економічної безпеки України виявили дев'ять підприємств, підконтрольних колишньому депутату державної думи рф, фполковнику армії рф, які провадили діяльність на території України», – йдеться в повідомленні.

Слідством встановлено, що службові особи ухилилися від сплати податку на прибуток та земельного податку, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету понад 132 млн грн.

Також встановлено, що працівники товариства протягом 2019-2021 років, купували автомобілі, нежитлові приміщення, обладнання тощо, яке перебувало у власності іншої компанії та було під заставою у банку, за заниженими цінами.

«У межах досудового розслідування досліджено фінансово-господарську діяльність зазначеної юридичної особи та встановлено, що один з комбінатів в Україні, протягом тривалого часу, під виглядом поворотної фінансової допомоги, перераховував на користь згаданого товариства кошти, в загальній сумі понад 129 млн грн. Такі дії були спрямовані на приховування походження коштів, тобто їх фактичну легалізацію. Як виявилось, ці компанії пов’язані між собою», – зазначили в БЕБ.

Ухвалою слідчого судді районного суду міста Києва накладено арешт на 25 об’єктів нерухомого майна компанії та комбінату. Їх орієнтовна вартість становить понад 1 млрд грн.

Ім’я депутата не зазначається, проте за даними ЗМІ, мова йде про власника Київського картонно-паперового комбінату Володимира Крупчака.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ