Вже з травня в Україні почнуть тестування електронного реєстру військовозобов'язаних. Про це заявив на брифінгу речник Міністерства оборони Максим Праута, - передає 112.ua.

«Цього місяця в декількох військових комісаріатах України починається експеримент із впровадження електронного реєстру військовозобов'язаних, у ході якого відбудеться тестування системи електронного обліку громадян», - сказав він.

За його словами, робота реєстру в тестовому режимі дозволить на ранніх етапах експлуатації виявити можливі недоліки в програмі і виправити їх до масового впровадження системи в 2019 році.

Він зазначив, що за основу єдиного реєстру військовозобов'язаних взято інформаційні бази даних єдиного реєстру виборців і Державної фіскальної служби.

«Реєстр включатиме дані про придатних і непридатних до військової служби громадян України віком від 18 до 60 років, а також постійно оновлювану базу даних призовників, військовозобов'язаних та офіцерів. Доступ до формування реєстру матимуть тільки відповідні посадові особи за допомогою спеціальних електронних ключів. Переведення облікових даних в електронний формат дозволить військовим комісаріатам працювати більш якісно та оперативно», - додав спікер.

Як писав «Вголос», 20 квітня в Україні набув чинності закон про Єдиний держреєстр військовозобов'язаних.

 

«Вголос»

ІА "Вголос": НОВИНИ