У базі будуть як вакансії від державного центру зайнятості, так з найбільших сайтів з пошуку роботу.

Про це повідомляє інформує Міністерство економіки.

Повідомляється, що Держслужба зайнятості за участю Мінекономіки домовилася про співпрацю з топ-5 сайтів з пошуку роботи в Україні: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua. Результатом цього стане створення єдиної бази з вакансіями.

 

«Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агентств з пошуку роботи. Оновлення ресурсу - в режимі реального часу», - йдеться в повідомленні.

За словами заступника міністра економіки з питань цифрового розвитку Ігоря Дядюри, на єдиній платформі буде консолідуватися інформація про роботодавців і претендентів.


Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці і дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності", - зазначив він.

Також повідомляється, що сайти з пошуку роботи отримають доступ до даних Держслужби зайнятості, щоб розміщувати у себе інформацію про вакансії.

Нагадаємо, траса Лисичанськ-Бахмут не перебуває під контролем російських орків.

Зазначимо, Львів працює в тилу як швейцарський годинник задля перемоги України. За три місяці через місто проїхало більше 5 мільйонів людей.

 



 

ІА "Вголос": НОВИНИ