В Україні наприкінці липня та на початку серпня після виснажливої духоти очікуються бурі, можливі грози зі зливами та сильним вітром.

В Україні наприкінці липня та на початку серпня після виснажливої духоти очікуються бурі, можливі грози зі зливами та сильним вітром.

Із дощем прийде коротке похолодання, але потім знову може повернутися спекотна погода із задушливою вологістю, передає Sinoptik.ua.  

У суботу, 31 липня, до +32°, місцями можуть пройти грози. Погода почне змінюватися у неділю, стане більше хмарності, у Закарпатті пройдуть дощі з грозами. А 2 серпня вдень стовпчик термометра покаже на заході країни +22...+24°, прогнозуються сильні дощі.

На сході України липень закінчиться грозами та зливами, температура повітря при цьому буде +25...+27°, серпень розпочнеться малохмарною погодою, духотою та спекою до +35°.

Південним областям України похолодання найближчим часом не загрожує. Температура повітря в регіоні залишається на високих відмітках, до +35°. Вночі +22...+24°. Зливи та грози очікуються у п'ятницю в Одеській й Запорізькій областях.

У центральних областях України буде спекотно. Грозові дощі пройдуть у п'ятницю в Дніпропетровській та Кіровоградській областях, зачеплять Полтавську область. Сонце розжарить повітря 2 серпня до +35°, при ясній погоді буде задушливо.

На півночі країни у п'ятницю +28...+29°, локальні дощі. У суботу можна обійтися без парасольки, до +30°, у неділю, 1 серпня, пройдуть локальні дощі. У перший день робочого тижня очікуються грози, зливи, сильний поривчастий вітер, зниження температури повітря.

У Києві липень завершиться гарячими +29...+31°. Парасольку на випадок раптової зливи краще носити з собою. Перші дні серпня у столиці очікуються дощовими, з грозами та поривчастим вітром, вдень до +28°, вологість повітря висока, тиск знижений.

ІА "Вголос": НОВИНИ