За прогнозами синоптиків, у березні буде одразу три хвилі снігопадів: 16 березня, з 22 по 23, а також з вечора 23 по 25 березня включно.

Про це свідчать дані порталу Ventusky.

У ніч на 16 березня опади у вигляді снігу очікуються у західних регіонах України, крім частини Львівської та Волинської областей. Також невеликий сніговий покрив можливий у певних частинах Донеччини, Дніпропетровщини та Харківщини.

16 березня снігова погода охопить Житомирську, Вінницьку, Хмельницьку, Чернівецьку та Івано-Франківську області. 

22 березня снігопади прогнозуються у західних регіонах України, за винятком частини Львівської та Волинської областей. 

Крім цього, невеликі опади у вигляді мокрого снігу можливі у частині Київської та Чернігівської областей.

У ніч на 23 березня сніг прогнозується у Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Київській та Чернівецькій областях. Також опади можуть пройти у частині Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей.

23 березня снігова погода переважатиме у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Дніпровській та Запорізькій областях.

24 березня снігопади прогнозуються у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Київській, Житомирській та Вінницькій областях.

Вдень 25 березня снігова погода розпочне зміщення на схід, накриваючи Черкаську, Полтавську, Сумську та Кіровоградську області.

Увечері 25 березня опади у вигляді снігу можливі у частині західних регіонів, а також у Полтавській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Як писав «Вголос», у понеділок, 13 березня, у деяких областях України прогнозують мокрий сніг та дощ. До того ж, на заході можливі пориви вітру.

 

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ