Загибель власника найбільшої зерноторгової компанії «Нібулон» Олексія Вадатурського була не випадковістю, а цілком продуманим та організованим навмисним убивством.

Про це розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

«Вадатурський був одним із найбільших аграріїв країни, ключовою людиною в регіоні та великим роботодавцем. Точне влучання ракети не просто в будинок, а в конкретне крило - спальню - не залишає сумнівів у наведенні та корегуванні удару. Ще раз: Вадатурського зробили конкретною ціллю», - пише він.

За словами Подоляка, російські варвари й далі провадять кампанію терору, намагаючись залякати, дестабілізувати та зламати українське суспільство.

«На думку кремлівських маніяків, кампанія з резонансних терактів високої інтенсивності (знущання з наших полонених та їх калічення, зафіксовані на відео, ракетна атака на вінницький Дім офіцерів, термобаричний внутрішній підрив бараку з нашими хлопцями в Оленівці і точковий удар по відомій особі, яка має пряме відношення до зерна) має змусити українців стати на коліна, відкрити ворота й здати державу. Кожен злочин змушує нас відчувати біль, але ми проживаємо його і стаємо лише загартованішими», - каже радник.

Нагадаємо, 74-річний бізнесмен, агропідприємець, власник найбільшої зерноторгової компанії «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський загинув внаслідок влучання російської ракети у його будинок. Разом з ним загинула і його дружина.

ІА "Вголос": НОВИНИ