Великобританія оголосила про введення економічних санкцій проти РФ. 

Про це заявив прем'єр-міністр країни Борис Джонсон сьогодні у парламенті, пише Європейська правда.

«Ці повноваження дозволять нам повністю виключити російські банки із фінансової системи Великобританії… позбавивши їх доступу до фунтів стерлінгів та здійснення платежів через Велику Британію. Оскільки близько половини торгівлі Росії в даний час здійснюється в доларах США та фунтах стерлінгів, я радий повідомити Палаті представників, що Сполучені Штати вживають аналогічних заходів», - сказав Джонсон.

Таким чином, сума грошей, яку громадяни Росії зможуть покласти на свої банківські рахунки у Великій Британії, буде обмежена.

Джонсон також зазначив, що авіакомпанії «Аерофлот» заборонять польоти до Великобританії, а щодо техніки, що продається в Росію, буде запроваджено «жорсткий експортний контроль».

Варто зазначити, що такі ж заходи будуть стосуватися й Білорусі.

«Олігархам у Лондоні ніде буде сховатися», - додав прем'єр-міністр.

Влада Великобританії має намір заморозити активи всіх великих російських банків із негайним заморожуванням активів російського державного банку «ВТБ», активи якого становлять 154 млрд фунтів стерлінгів.

Також в Британії хочуть ввести закон, який буде забороняти всім російським компаніям залучати фінансування на ринках Великобританії.

«Ввести санкції щодо фізичних та юридичних осіб та їх дочірніх компаній, до складу яких входить Ростех – найбільша оборонна компанія Росії», - йдеться у повідомленні.

Вголос писав, що президент Володимир Зеленський вимагає запровадження «безпольотної зони» над територією України і розраховує на допомогу Заходу у цьому.

ІА "Вголос": НОВИНИ