Окупанти Криму почали евакуацію людей після вибухів на складі боєприпасів поблизу Джанкоя, станом на 10 ранку 16 серпня вже виїхали близько 2 тисяч осіб.

Про це повідомив Мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram. 

"Мелітополь – єдиний сухопутний коридор в Крим. Не буде Мелітополя – не буде Криму! А тим часом під Джанкоєм розпочалася евакуація населення через детонацію боєприпасів. Сховатись не встигне ніхто. А відступати скоро буде нікуди, - заявив Федоров. 

У свою чергу Чубаров зазначив, що наразі в бік мосту через Керченську протоку уже висунулися «тисячі громадян рф».  

Про евакуацію населення повідомив і самопроголошений прем’єр Криму Аксьонов.

«Дав команду – зараз 5-кілометрова зона очеплена, йде виселення всіх людей, які перебувають у 5-кілометровій зоні… Близько двох тисяч людей евакуйовано із зони надзвичайної події в Джанкойському районі», - заявив він. 

За його словами, виселили людей з сіл Азовське та Майське Джанкойського району – їх тимчасово розмістили у школах сіл Кондратьєво, Табачне та Побєдне.

Аксьонов також повідомив, що у результаті вибухів постраждали двоє чоловіків – один отримав осколкові поранення, іншого «стінкою придавило».

Ставленик окупантів додав, що про «причини буде говорити Міноборони рф і слідча комісія».   

Додамо, Збройні Сили України продовжують полювати на російських загарбників. Воїни випалюють ворожу техніку на нашій землі та влаштовують пастки окупантам.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ