З четверга, 30 грудня, у Львові скасовують обмеження пільгового перевезення пенсіонерів за віком у міському транспорті. Причиною стало покращення ситуації з коронавірусом у місті.

Про це повідомили на сайті ЛМР.

Відомо, що відповідне рішення ухвалила міська комісія з ТЕБ і НС.

За словами начальника управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, керівники автотранспортних та електротранспортного підприємств ознайомлені з рішенням комісії.

Варто нагадати, що через погіршення ситуації з коронавірусом у Львівській МТГ було введено певні обмеження на проїзд – пенсіонери за віком могли безоплатно користуватися громадським транспортом з 11.00 до 16.00 год щоденно.

Як раніше писав Вголос, в Україні виявили п’ять нових випадків захворювання на COVID-19 штаму «Омікрон». Один із них – у Львові.

Загалом у нашій державі підтвердили вже шість випадків нового штаму.

Перший випадок нового різновиду ковіду 18 грудня підтвердили в Головній референт-лабораторії Центру громадського здоров’ять. Ще 5 – в Інституті епідеміології ім. Громашевського.

Кузін розповів, що по два підтверджених випадки штаму «Омікрон» у Києві та Київській області. Ще по одному – в зразках зі Львова та Дніпра.

ІА "Вголос": НОВИНИ