Мешканець Рубіжного на початку повномасштабного вторгнення РФ допомагав окупантам захопити своє рідне місто та сусідній Сєверодонецьк. Для цього він передавав ворогу детальну інформацію про дислокацію та переміщення Сил оборони України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ 

 

"Маючи активну проросійську позицію, поплічник агресорів максимально сприяв швидкій окупації регіону. За власною ініціативою він відправив голові Луганської військово-цивільної адміністрації анонімні електронні листи з погрозами. Зокрема, він «обіцяв» очільнику області фізичну розправу, якщо той не припинить роботу з організації захисту Луганщини від російської навали", – йдеться в повідомленні.

46-річний працівник рубіжанського хімзаводу «Зоря» наприкінці лютого 2022 року встановив зв'язок з двома представниками російських окупаційних військ.  Він збирав для них детальні дані про дислокацію та переміщення військової техніки, особового складу українських військ та їх чисельність, розташування фортифікаційних споруд на околицях цих населених пунктів. Для цього здійснював фото- та відеофіксацію, а зібраний матеріал відправляв «зв’язковим» з детальним описом через закриті канали зв’язку. Надалі ці розвіддані використовувалися для вогневих ударів по позиціях Сил оборони України, забезпечуючи ворогу тактичну перевагу у боях.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

Через шпигунський скандал, посольство рф у Чорногорії частково згорнуло роботу

У Херсоні загинув ще один колаборант: що відомо. Фото

У казармі під Новоайдаром ЗСУ ліквідували понад 50 російських окупантів

ІА "Вголос": НОВИНИ