Про це повідомляє ТСН. 

«Я прошу вас про допомогу, щоб донести мою ситуацію до уряду. Я хочу звернутися особисто до Володимира Володимировича Путіна, а також до міністра оборони і міністра закордонних справ Сергію Лаврову не залишити мене в цій ситуації, а допомогти розібратися і надати допомогу в поверненні сина на батьківщину, в Росію», - сказала Агєєва.

Вона заявила про те, що не вірила про присутність російських військ на Донбасі. Син казав їй, що вирішив подовжити службу за контрактом.  

«Але я вірила, що нас там немає, в Україні. Були ж офіційні заяви, що наші не присутні. Принаймні, я вірила, що намагаються», - сказала вона.

На запитання про те, чому у Мінборони РФ заперечують контрактну службу Агєєва його мати відповіді не знайшла.

«Ми стільки разів говорили телефоном, він мені і фотографії надсилав звідти, де він у військовій формі з трьома іншими хлопцями, і вони тримають прапор і на ньому написано щось про підрозділи Російської Федерації (…) А воєнком (Костянтин Еллер – Ред.) , коли приїхав, мені сказав, що прапор цей несправжній. Так що тепер не знаю, що думати», - додала вона.

За словами жінки, Агєєв проходив з 18 березня 2017 року поїхав на службу Ростовській області. Він часто телефонував матері, але дзвінки припинилися 30 травня.

 

Як повідомляв Вголос на Луганщині сили АТО взяли в полон військовослужбовця РФ, призваного у Алтайському краї Віктора Агєєва, який служив після цього за контрактом.

Мати російського військового Віктора Агєєва, якого українські військові взяли у полон на Донбасі, Світлана підтвердила, що її син є кадровим військовим збройних сил РФ і не звільнявся з лав армії.

Натомість у Міноборони РФ заявили, що захоплений в полон в Луганській області росіянин Віктор Агєєв в минулому році «звільнився в запас».

 

ІА "Вголос": НОВИНИ