Боєць з позивним «Чіп» сьогодні боронить Україну від рашистів в районі Чорномор'я.

Він має великий досвід боротьби за Україну: у 2013 він був одним з активістів Майдану; потім з Майдану разом з побратимами своєї сотні сформували батальйон і тримали підходи до Дебальцева аж поки не змушені були залишити той населений пункт.

У 2015 році Чіп повернувся до мирного життя. Але як тільки перші бомби 24 лютого 2022 року впали на Київ, він знову став до лав Збройних сил України.

«Вголос» попросив бійця порівняти Україну та українців станом на 2014 рік і сьогодні.

За словами українського захисника, зараз він бачить незрівнянно велику кількість добровольців, які виявляють бажання йти захищати свою країну від рашистів.

«Раніше готові були захищати Україну чоловіки з заходу України, центру та Київщини. Тепер я бачу чоловіків з усієї країни», - каже він.

Також чоловік зазначив, що військові частини здатні приймати і приймають величезну кількість людей дуже швидко.

«Чисельність ЗСУ зростає геометрично», - говорить боєць.

Він також зауважив, що кадрові офіцери, кістяк частин, - це молоді особи з дуже хорошим військовим вишколом. Вони швидко приймають рішення та беруть відповідальність на себе.

«Немає такої безтолковості, яка була у 2014 році. Тоді мій підрозділ на Десні  два з половиною місяці злагоджували, перш ніж скерувати на передову. А зараз – минає кілька годин і людина вже вдягнута, має в руках зброю і вже отримала завдання», - порівнює Чіп.

До хорошого боєць зараховує і те, що головами військових адміністрацій призначається бойових офіцерів, яких поважають як військові, так і цивільні.

Щодо негативної, то, за словами бійця з досвідом, у підрозділах є молоді-зелені бійці, які настільки пильні, що готові стріляти по зорях, бо їм ввижаються безпілотники. Але це мине.

Український воїн також переконаний, що жодне місто в Україні не здасться ворогові, якби рашисти не бомбили.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», сьогодні Львів зазнав авіаудару. Чотири рашистські ракети дісталися міста. Одна особа отримала поранення. На щастя, приміщення, по яких бомбили, виявилися порожніми.

ІА "Вголос": НОВИНИ