Повномасштабна війна в Україні може стати початком розпаду самої Російської Федерації.

Такий прогноз в ексклюзивному інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів» зробив Герой України Юрій Шухевич.

На його переконання, безкарність настільки засліпила президента Росії Путіна, що він навіть готовий не зважати на наслідки для самої Росії від війни в Україні.

«Путіну байдужі люди, самі росіяни, йому важлива його ідея фікс – відновлення СРСР. А ще йому нетерпима сама думка про самостійну Україну, про її ймовірний вступ у НАТО», – дав характеристику поведінці агресора Юрій Шухевич.

Водночас він впевнений, ця війна таки приведе до розпаду самої Російської Федерації. Адже одна справа – запускати війська у невеликі Чечню, Грузію, інша – в багатомільйонну Україні, де ситуація для російських військ складеться сутужно.

«Це вдарить по економіці Росії, по сприйняттю подій самими росіянами. Це потягне за собою розпад федерації.  Північний Кавказ одразу відійде, всі його народи. Мордва, Урмундія, Комі. Не забувайте про Сибір. Там усе не просто. Чи Путін не розуміє це? У нього характер авантюриста, він бачить у собі другого Сталіна. А головне – очманів від того, що кари за його злочини нема», – резюмував Юрій Шухевич.

ІА "Вголос": НОВИНИ