Українські розвідники вважають, що росія ще має запаси високоточної зброї. Їх уже суттєво менше, але окрім них московити ще мають багато інших ракет, не високоточних.

Російські загарбники будуть продовжувати атакувати ракетами Україну.  Щоб підготуватися до наступного подібного удару, терористам знадобиться близько тижня. Про це пише видання «Главком» з посиланням на представника пресслужби розвідки Міноборони Андрія Юсова в ефірі телемарафону.

«Нас намагаються зламати, занурити в темряву і холод в період війни і змусити до перемовин на умовах агресора. Цього насправді не вийде, ми розуміємо що періодичність ракетних атак, а це вже була сьома ( «Вголос») - це приблизно тиждень.

Нагадаємо, що остання перед 23 листопада була 15-го листопада. Тобто, це той період, який потрібен, щоб підготуватися до наступного масованого ракетного удару», – розповів Юсов.

Зазначається, що у ворога є багато ракет із систем С-300.

«Це означає, що насамперед загроза є для прифронтових міст: Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Херсон. На жаль, це ті міста, куди С-300 добивають. Україна працює над захистом цивільної інфраструктури і мирного населення, але розуміємо, що ворог попри всю свою недолугість є серйозним, озброєним, масовим. Тому, на жаль, ракетний терор ще може тривати», – додав представник розвідки.

Юсов зазначив, що Україна готується до подальшої ефективної роботи, зокрема систем ППО.

«Ми розуміємо, що запаси високоточної зброї у Росії значною мірою виснажені, але є багато ракет і не високоточних, ми й бачимо, що за точністю вони особливо і не женуться. У багатьох випадках розліт в кілометр – це умовна норма і влучання навіть не в об'єкти інфраструктури, а в цивільні будинки, лікарні – це і є ознака косорукості російських ракетників і в цілому режиму РФ», – додав Юсов.

ІА "Вголос": НОВИНИ