Нагороди «За мужність» ІІІ ступеня отримали полеглі захисники з Червоноградського району: Андрій Голиш, Сергій Коцік, Андрій Курій. Орден «Хрест Героя» від 24 ОМБр імені короля Данила отримав Кирило Колобов.
Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація.
Відзнаки отримали сім'ї полеглих.
![](/uploads/media/15/6a/156aab9yz7b89bc10ce1c19438db57a1_w960.jpg)
Андрій Голиш – народився у селі Липина. Наприкінці лютого 2022 року став на захист Батьківщини. Командував взводом у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Загинув воїн 14 вересня 2022 року поблизу села Безіменне на Херсонщині. Йому було 45 років.
Сергій Коцік – червоноградець. Під час повномасштабної війни вступив до лав ЗСУ. Служив у військовій частині А0098. Загинув 26 листопада 2022 року поблизу населеного пункту Бахмутське на Донеччині.
Андрій Курій – житель Червонограда. У час повномасштабного вторгнення служив у військовій частині А0224. Загинув військовослужбовець 1 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання. Йому було 29 років.
Кирило Колобов – червоноградець. У 2014-2016 роках брав участь в АТО. Обороняв від російського окупанта населені пункти Луганщини – Сватове, Золоте, Попасна, Первомайськ, Лисичанськ. Під час повномасштабної війни Кирило продовжував захищати Батьківщину на Херсонському напрямку. Загинув 1 жовтня 2022 року у віці 37 років.
ІА "Вголос": НОВИНИ