13 жовтня у Києві збірна Україна зуміла обіграти іспанців у межах 4-туру групового етапу Ліги націй з мінімальним рахунком.

У першому таймі, попри перевагу у грі, суперник вразити ворота українців не зміг.

Підопічні Шевченка грали доволі тактично грамотно.

У другому таймі збірна України не лише вистояла у боротьбі з екчемпіонами світу та Європи, а й забила.

На 76-й хвилині Циганков отримав пас від Ярмоленка і вивів «синьо-жовтих» вперед! 1-0!

Цей гол став єдиним і вирішальним у грі. Підопічні Шевченка та вся Україна святкує перемогу!

Зауважимо, раніше київська влада дала дозвіл заповнити НСК «Олімпійський» на 30% від загальної місткості стадіону. Однк трохи більше, ніж за дві години до матчу, за підсумками термінового засідання Комісії з надзвичайних ситуацій в Києві було прийнято рішення про те, що НСК «Олімпійський» на матчі Україна - Іспанія буде заповнений тільки на 15%.

Нагадаємо, 10 жовтня на НСК “Олімпійський” у Києві збірна України у матчі третього туру групового етапу Ліги націй дала бій збірній Німеччини, проте вирвати хоча б один заліковий бал не змогла. Гості здобули перемогу з рахунком 1-2.