Двоє громадян України, призовний віку, спробували втекти з країни нелегально і вплав. Спроба ледь не закінчилася для ухилянтів трагічно. На щастя, їх помітили військовослужбовці відділу прикордонної служби «Вилок» Мукачівського загону.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
 
Близько 2-ї години ночі під час патрулювання прикордонний наряд помітив неподалік від кордону невідомих осіб, які мали намір переплисти через річку Тиса, щоб дістатися сусідньої Угорщини.
 
«Водолазів» затримали. Обидва вони були одягнені у гідрокостюми. Особисті речі, телефон та змінний одяг спритники ретельно замотали скотчем. Шукаючи мілководдя у стрімкій та повноводній Тисі, правопорушники ледь не потонули.

 
Чи причетний хтось до організації незаконного перетину кордону військовозобов’язаними українцями, наразі встановлюють оперативники загону.
 
На затриманих склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», за вчинення якого передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
 
Читайте також у «Вголосі»: у Львові художник у техніці плетіння маскувальних сіток створив картину на якій зображено як горить Кремль.

ІА "Вголос": НОВИНИ