Про це поінформував радник глави МВС Антон Геращенко.

«Слідчий, який розслідує ДТП за участю автомобіля Петра Димінського, у результаті якого загинула 31-річна Наталія Тріль, призначив експертизу слідів біологічних матеріалів, які залишилися на подушці безпеки «Mercedes», яка розкрилася в момент зіткнення, – зазначає він на сторінці у соцмережі.

За словами політика, експертизу проведуть в Києві, в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС, силами найкращих українських експертів. Таким чином за слідами від дотику обличчя водія, що залишилися на подушці, буде встановлено формулу його ДНК.

«Потім ДНК особи, яка перебувала в момент зіткнення за кермом «Mercedes» порівняють з ДНК 43-річного охоронця Петра Димінського, який заявив, що за кермом у момент зіткнення було саме він. Якщо ДНК не співпадуть, – то буде очевидно, що за кермом машини був не охоронець, а хтось інший», – каже Геращенко.

Разом з тим, радник очільника МВС порекомендував Петрові Димінському надати слідству можливість взяти у себе пробу ДНК, щоб прискорити процедуру встановлення реального винуватця смертельної аварії.

Деталі страшної трагедії за участю львівського олігарха «Вголос» розкрив у статті: Хто відповість за вбивство жінки: олігарх чи охоронець-інвалід?

 

«Вголос»

ІА "Вголос": НОВИНИ