«Баварія» впевнено обіграла «Ліон» у другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів-2019/20. Зустріч пройшла у Лісабоні на стадіон «Жозе Алваладе» та завершилась з рахунком 3:0, інформує РБК-Україна.

Перший гол на 18 хвилині забив Серж Гнабрі, а він же на 33 оформив дубль. В кінці зустрічі відзначився Роберт Левандовскі.

Першим фіналістом став «Парі Сен-Жермен», який з рахунком 3:0 розгромив у півфіналі "РБ Лейпциг".

Вирішальний матч турніру пройде 23 серпня на полі "Ештадіу ду Бенфіка" в Лісабоні. Мюнхенська команда є 5-разовим переможцем Ліги чемпіонів, ПСЖ турнір ніколи не вигравав.

Через пандемію коронавірусу чвертьфінали і півфінали цієї Ліги чемпіонів проходять у форматі одного матчу. Ігри проходять без уболівальників на трибунах до подальших вказівок.