Очільник парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не бачить нічого поганого у порно-шоу, яке недавно відвідав голова митниці Максим Нефьодов. Політик і сам такі відвідує, бо його ідеологія - лібералізм це йому дозволяє.
Про це Арахамія сказав в інтерв'ю «Країні».
Політик зазначив, що хоч він і сімейний - людина молода і не ханжа, тому відвідує відповідні шоу. Зокрема - у Лас-Вегасі.
Журналісти спитали, як на такі прогулянки реагує дружина нардепа. Арахамія у відповідь заявив, що є лібералом і взагалі збирається все легалізувати. Згадані порно-шоу політик називає еротикою і не бачить у цьому нічого поганого.
Що ж до відео із нічного клубу, де в еротичних сценах запалює Нефьодов, Арахамію турбувало тільки одне: чи не контрабандним способом завезені зафіксовані на відео ванни, ремені та свічки.
ІА "Вголос": НОВИНИ