Прем’єр Юрій Єхануров заявляє, що готовий брати участь у теледебатах з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем. Про це він заявив у п’ятницю на прес-конференції в ході робочої поїздки в Харківську область.

«Щодо дебатів з Януковичем - із задоволенням», - сказав Єхануров.

Відповідаючи на питання про те, чи має намір прем’єр піти у відпустку на час передвиборної кампанії, Єхануров відзначив: «Коли буду дебатувати з Януковичем, я на той час візьму відпустку».

Разом з тим, глава українського уряду додав, що, можливо, візьме відпустку на останній тиждень передвиборної кампанії.

«Я подивлюся в останній тиждень (передвиборний)», - сказав прем’єр.

Раніше Янукович пропонував провести теледебати з президентом Віктором Ющенком і прем’єром Єхануровим. «Я хотів би провести теледебати з Віктором Ющенком. Це моя мрія», - сказав лідер Партії регіонів.

Разом з тим він відзначив, що також не проти провести теледебати з Єхануровим. При цьому Янукович підкреслив, що ні з ким іншим дебатувати він наміру не має.

ProUa

ІА "Вголос": НОВИНИ