Голова Житомирської обласної державної адміністрації Павло Жебрівський заявляє, що Кабінет Міністрів України планує з 1 жовтня підвищити зарплати держслужбовцям. 

Про це він заявив на своїй першій інтернет-конференції.

За його словами, згідно з постановою Кабміну, з 1 червня було підвищено зарплату для членів уряду, голів ОДА, обласних рад, їх заступників. 

Жебрівський також повідомив, що уряд планує підвищити зарплати для інших держслужбовців з 1 жовтня цього року.

"Сьогодні існує великий розрив між зарплатами, хоча я в ОДА почав отримувати зарплату лише з 8 липня цього року, коли мною були складені повноваження народного депутата України", - зазначив він.

Він також повідомив, що "навіть з підвищенням, зараз отримує меншу зарплату, ніж коли був народним депутатом". Розмір власної зарплати не уточнив, але підкреслив, що вважає неприпустимим великий розрив в оплаті між посадовцями різних рангів.

"Якщо з 1 жовтня не підніметься заробітна плата для інших посадовців в обласній і районних держадміністраціях, я вимушений буду відмовитися від підвищення заробітної плати на користь держбюджету", - заявив Жебрівський.

Кабінет міністрів своєю №512 від 30 червня 2005 року підвищив посадові оклади керівникам законодавчих та виконавчих органів влади.

УНІАН

ІА "Вголос": НОВИНИ