Про це заявив єврокомісар з питань сільського господарства і розвитку сільських районів Філ Хоган на неформальній зустрічі міністрів сільського господарства країн ЄС, передає «Європейська правда».
Ці наміри входять у комплекс заходів з допомоги європейським аграріям, які постраждали від російського ембарго.
Так, як повідомлялося, загальний пакет допомоги включає 500 млн євро, 420 млн з яких – пряма грошова допомога фермерам, решта коштів виділять для організації зберігання продукції.
«Я хотів би запевнити, що близько 30 млн євро будуть виділені на забезпечення потреб у молочних продуктах біженців, які опинилися в складних умовах в сусідніх країнах», - зазначив Філ Хоган.
За його словами, Єврокомісія буде добиватися якнайвищої участі продуктів, вироблених в ЄС, для вирішення гуманітарної кризи, що виникла в зв'язку з напливом біженців.
Нагадаємо, 29 липня президент РФ Володимир Путін підписав указ про знищення ввезених на територію Росії продуктів, які потрапили під ембарго. Нові правила почали діяти 6 серпня – відтоді росіяни знищили тонни санкційних сиру, м’яса, фруктів тощо.
ІА "Вголос": НОВИНИ