З 23 до 27 лютого у Кривому Розі проходить III Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків, присвячений пам'яті відомого спортсмена, тренера та викладача, майстра спорту СРСР з боксу Олександра Асауленка. Цьогоріч учасниками турніру є понад 100 боксерів з України, Казахстану, Молдови, Узбекистану, Йорданії та інших країн. Змагаються також семеро представників львівської школи боксу.

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області на сторінці в Facebook.

Єдиним із львів'ян, хто пробився до півфіналу і тим самим гарантував собі щонайменше бронзову медаль, став 22-річний Юрій Югас (вагова категорія до 91 кг). Сьогодні вихованець Андрія Сальви переміг розділеним суддівським рішенням потужного йорданця Хуссейна Ішаіша - тричі бронзового призера чемпіонатів Азії і володаря ліцензії на Олімпіаду в Токіо. Ішаїш також брав участь в Олімпійських іграх 2016 року, на яких виграв у двічі бронзового призера чемпіонатів Європи, румуна Міхая Ністора і поступився майбутньому олімпійському чемпіонові, французу Тоні Йока.

Завтра у півфіналі Юрій Югас зустрінеться з представником Ізраїлю Костянтином Пінчуком.