Вже з понеділка, 1 листопада, у Львові відновлять маршрут тролейбусів № 22 та 29, а також автобусів №33 і 38 по вулиці Антоновича.

Про це повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», передає ЛМР.

Відомо, що причиною відновлення маршрутів стало відкриття для проїзду перехрестя вул. С. Бандери – Антоновича.

Таким чином, вулицею Антоновича буде відновлено курсування автобусів міських маршрутів № 38 та № 33 у напрямку до центру. У зворотному напрямку курсування автобусів вказаних маршрутів буде здійснюватися відповідно до тимчасових схем руху на час проведення ремонтних робіт на вул. С. Бандери.

Також повідомляється, що вже з цього понеділка тролейбус № 29 курсуватиме у напрямку до центру міста за маршрутом: «Аеропорт - вул. Любінська - вул. Окружна - вул. Антоновича - Університет – Університет - вул. Городоцька - вул. Кульпарківська - вул. Окружна - вул. Любінська - Аеропорт».

Відновить свій маршрут на вулиці Антоновича також тролейбус №22. Він курсуватиме за маршрутом:  «Автовокзал – вул. Рубчака – вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – Університет – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. В. Великого – вул. Рубчака - Автовокзал».

Нагадуємо, впродовж 30 жовтня та 1 листопада, в поминальні дні, у Львові збільшать кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах.

Йдеться про маршрути, які курсують до кладовищ.

ІА "Вголос": НОВИНИ