З 1 січня 2022 року кубометр води від ЛКП «Львівводоканал» подорожчає на 67 копійок. Наразі більшість споживачів ще не повідомили про зростання вартості послуг.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, встановила Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал» нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Відповідну постанову опубліковано на сайті НКРЕКП.

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, споживачі, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, платитимуть за один куб води 6,45 грн (без податку на додану вартість). Зараз сплачують 5,78 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).

Споживачі, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, платитимуть 14,41 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість). Зараз для таких споживачів куб води коштує 12,71 грн (без податку на додану вартість).

За централізоване водовідведення споживачі, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, платитимуть з 1 січня 2022 року 1,91 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість). Зараз сплачують 1,90 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).

Для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення,  один куб водовідведення коштуватиме – 7,16 грн (без податку на додану вартість). Зараз - 6,18 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).

Цікаво, що НКРЕ встановило нові тарифи на водопостачання та водовідведення для «Львіводоканалу» ще 22 грудня. Постанова оприлюднена 24 грудня.

Проте львів’яни про це ще навіть не здогадуються.

Нагадаємо, також, як повідомляв «Вголос», у Львові планують підвищити плату за проїзд у громадському транспорті.

ІА "Вголос": НОВИНИ