Серед 230 українців, які ввечері, 3 січня, повернулися додому з російського полону, є 6 мешканців Львівської області.

Додому повернули двох солдатів з Дрогобиччини, двох — зі Сколівщини, захисника з Мостищини та військового медика зі Львова.

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація.

«З 2014 року військовий медик зі Львова Остап Решетник служив на сході країни у пересувних госпіталях та санітарно-епідеміологічних групах. Під час повномасштабної війни львівʼянин виконував свою місію у складі 555 Маріупольського госпіталю», — йдеться у повідомленні.

Крім того, серед 230 українців, які ввечері, 3 січня, повернулися додому з російського полону, є двоє мешканців Дрогобиччини, повідомила Дрогобицька районна військова адміністрація.

Це 24-річний дрогобичанин Юрій Гринаш, який перебував у полоні з 2 травня 2022 року, а також 49-річний мешканець села Солонсько Меденицької громади Руслан Шакало, який перебував у полоні з 27 квітня 2022 року.

Також із полону повернувся військовий Едуард Сова зі Сколівщини, повідомив голова громади Микола Романишин.

«Втомлений, виснажений психологічно і фізично, але живий! Радіємо разом з рідними земляка! Майже два роки відбув у полоні і, на щастя, повернувся до рідної України, яку любить усім серцем», — написав Романишин.

Серед звільнених є ще один житель Сколівської громади з села Корчин — Василь Данилович.

Глава Львівської ОВА зазначив, що до рідних на Мостищину повертається солдат Сергій Зонін. Чоловік перебував у полоні з травня 2022 року

ІА "Вголос": НОВИНИ