Заступник Міністра юстиції України, уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина повідомив, що з'явилися докази розстрілу Луганського аеропорту в 2014 році з боку Росії. Про це він розповів в інтерв'ю газеті «Факти».

За його словами, чутки про те, що Луганський аеропорт обстріляли тактичною ядерною зброєю, є непідтвердженими. «Наша прикордонна служба зафіксувала обстріли тактичними ракетами «Точка» з боку Росії, - повідомив Ліщина. - Запуски з тієї території. Рознесли весь аеропорт».

Відібрані свідоцтва в українських прикордонників, які першими зазнали обстрілу з території Росії до заходу регулярної російської армії в кінці серпня.

«Виявляється, російські вертольоти не просто так тоді літали вздовж українсько-російського кордону. Як мінімум один раз вони розстріляли некерованими авіаційними ракетами наші прикордонні пости. У нас є підтвердження», - додав заступник голови Мін'юсту.

Всі нові матеріали подали до Європейського суду з прав людини, який розглядає позов Мін'юсту про роль російських військових у конфлікті на Донбасі. 

ІА "Вголос": НОВИНИ