У понеділок, 17 серпня, донецький "Шахтар" та італійський "Інтер" змагалися за право зіграти у фіналі Ліги Європи.

На жаль, український клуб не зумів перевершити суперника та покинув турнір, розгромно програвши.

На 19-й хвилині голкіпер "гірників" Андрій П’ятов зробив "подарунок" супернику. Лаутару Мартінес впевнено відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі на 64-й хвилині підопічні Каштру "посипалися". Другий м’яч забив Д’Амброзіо.

Через десять хвилин помилкою захисників скористався Мартінес та оформив дубль, а на 78-й хвилині Лукаку "запалив" на табло 4:0. І знову помилка від гравців "Шахтаря", цього разу обрізався Коноплянка.

Ще через кілька хвилин Лукаку продовжив знущатися над донеччанами, бельгієць оформив дубль – 5:0.

"Шахтар" програє з непристойним рахунком за крок до фіналу другого за престижністю європейського турніру. У боротьбі за перемогу 21 серпня "Інтер" зіграє з іспанською "Севільєю", яка здолала "Манчестер Юнайтед".