45-річний обвинувачений, перебуваючи в приміщенні квартири своєї знайомої у м. Львові, скориставшись відсутністю дорослих сторонніх осіб поблизу, фотографував малолітню особу у відверто сексуальній поведінці із оголенням, що належить до дитячої порнографії.

Прокурорами Франківської окружної прокуратури міста Львова скеровано до суду обвинувальний акт щодо обвинувачення 45-річного уродженця Яворівського району за фактом виготовлення дитячої порнографії та вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи (ч.ч. 3, 4 ст. 301-1, ч. 2 ст. 156 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений протягом цього ж період часу систематично вчиняв відносно останньої розпусні дії, а також фото- та відео-фіксації оголених статевих органів потерпілої, - йдеться у повідомленні. 

Досудове розслідування здійснювали СВ відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 ГУ НП у Львівській області спільно з співробітниками управління протидії кіберзлочинам у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Зазначимо, Збройні Сили України зупинили та відкинули ворога на чотирьох напрямках, зокрема на Харківському, Слов'янському, Лисичанському та Запорізькому напрямках.

ІА "Вголос": НОВИНИ