Футбольний клуб «Рух», що виступає у вищій лізі українського чемпіонату, поповнився ще один новачком, що народився у Львові. Контракт із «Рухом» підписав крайній нападник Орест Кузик, який у свій час виступав за юнацькі склади команд «Карпати» Львів та "Динамо Київ.

Про це повідомляє спортивний директор клубу Володимир Лапіцький на сторінці «Руху» у соцмережі. Нагадаємо, що раніше «Рух» підписав ще одного львів'янина - досвідченого воротаря Юрія Паньківа.

Останній клубом, де виступав Орест Кузик, була команда «Пафос» з Кіпру.

Контракт із «Рухом» 26-річний хавбек Орест Кузик підписав на три роки.
Спортивний директор клубу Володимир Лапіцький на сайті «Руху» зазначив, що над цим трансфером у клубі працювали довший час. На його думку, один із кращих крайніх нападників українського чемпіонату перейшов до «Руху». Орест Кузик як і Юрій Паньків є львів’янином, але так само у Львові ще не грав. Тепер у нього буде можливість здобувати разом із «Рухом» ще більше перемог.
«Наша команда хоче демонструвати видовищний і яскравий футбол. Такий футбол любить і хоче бачити львівський уболівальник, - наголосив Володимир Лапіцький. - Орест зараз у хорошій формі, але йому все одно треба наздоганяти наших хлопців, які вже тиждень як тренуються. Тепер щодо його характеристики. Головний козир це насамперед його швидкість. Він не боїться обігрувати опонентів, здатен самотужки вирішити момент. Такого футболіста нам не вистачало. Упевнений, Орест складе гідну конкуренцію наших фланговим гравцям атаки».
Орест у коментарі клубному сайту заявив, що хоче перемагати з "Рухом". Адаптації йому у новому клубі не потрібно, адже багатьох гравців команди знає і навіть грав із ними у інших клубах. Зрештою, Львів - його рідне місто і це додасть наснаги у грі на полі. Орест Кузик сподівається, що 9-ий номер, який він обрав, стане для нього щасливим і гольовим.

Додамо, що Орест Кузик за свою кар'єру виступав за сім професійних клубів, два з них - закордонні, має досвід виступів за збірні України (U-16, U-17, U-21 -7 матчів).

 

ІА "Вголос": НОВИНИ