Молодший інспектор однієї з виправних колоній кілька років тому разом із двома спільниками в с. Саксаганське Криничанського району Дніпропетровщини пограбували та вбили фермера.

Його та напарників-убивць за матеріалами Державного бюро розслідувань суд засудив до довічного позбавлення волі з конфіскацією усього майна. Про розслідування цього злочину повідомили у ДБР Львівської області.

Працівники ДБР в ході досудового розслідування встановили, що троє мешканців Дніпропетровської області, серед яких був й інспектор виправної колонії, вирішили пограбувати місцевого фермера. Вони вдерлися до будинку потерпілого, у якому в цей час крім господаря були його родичі, серед яких двоє немовлят. Нападники зв’язали дорослих людей, а фермера почали бити та вистрілили в ногу та руку, аби той сказав де ховає готівку.

Не витримавши знущань, господар повідомив де в будинку сейф з грошима. Нападники забрали близько 580 тис. грн в різній валюті. Крім того, змусили віддати коштовності, які були на потерпілих.

Вже після того, як гроші забрали, господарю нанесли смертельне ножове поранення у грудну клітину. З награбованим місце злочину намагалися покинути на автівці, яка належала фермеру, але під час руху кермо автомобіля заблокувалося.

Рішенням суду трьох нападників визнано винними в умисному вбивстві з корисливих мотивів, розбої та незаконному заволодінні транспортним засобом (п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187, ч. 3 ст. 289 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

ІА "Вголос": НОВИНИ