На знімальну групу агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» напали під час зйомки репортажу у Києво-Печерській лаврі.

Про це повідомляється на сайті "Слідство.Інфо".

Інцидент трапився коли журналісти намагалися дізнатися позицію священнослужителів щодо російського вторгнення та вбивства мирних українців.

Журналісти зустріли настоятеля Лаври митрополита Російської православної церкви в Україні Павла (так звана УПЦ Московського патріархату) і поставили йому питання щодо російського вторгнення та вбивства мирних українців. Митрополит відмовився відповідати на запитання.

"У той же час чоловік, який був поруч з настоятелем Лаври (ймовірний помічник) передавав іншому чоловіку гроші. За кілька хвилин чоловік, якому передали гроші, напав на репортера «Слідства.Інфо» Дмитра Реплянчука. Він тримав у руках палицю, яка допомагає при ходінні, і нею почав бити журналіста по нозі, але палиця зламалася об ногу репортера", – повідомляють журналісти.

За їхньою інформацією, декілька чоловіків, які тоді перебували на території Лаври та спостерігали за інцидентом, продовжили погрожувати та переслідували журналістів «Слідства.Інфо»

Фото: Слідство.Інфо

Після цього знімальна група залишила територію Києво-Печерської лаври і викликала поліцію.

Журналіст Дмитро Реплянчук відбувся забоєм на нозі від удару палицею та почувається задовільно.

Нагадаємо, Києво-Печерська лавра та  настоятель Павло (в народі – Паша Мерседес) відомі своєю прихильністю до так званого «руського міру» — вони сповідують цінності Російської православної церкви. 

Настоятель лаври Павло

Раніше ми повідомляли, що православні священники в Московії оправдовують дії Путіна та освячують ворожу зброю.

ІА "Вголос": НОВИНИ